Śnieżny wyścig 2

Heroes

Off 60
Heroes
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W maju będziemy mieli przyjemność obejrzeć na antenie TVP znakomimty serial telewizji NBC – Heroes. Serial opowiada o grupie ludzi z wyjątkowymi zdolnościami, którzy stają przed poważnym problemem.

W Stanach Zjednoczonych premiera miała miejsce 25 września 2006 r. W Polsce emisję serialu rozpocznie TVP1 17 maja 2007 pod tytułem Herosi.

TVP emitować będzie po 2 odcinki każdego czwartku. Serial liczy sobie 23 odcinki, w Stanach wyemitowana już 20, odcinek 21 obejrzeć można będzie w najbliższy poniedziałek.

Historia opowiadana w Heroes jest oparta na zasadzie komiksu. Istnieje tu główny wątek (ocalenie świata), a w każdym odcinku pojawiają się wątki poboczne, które najczęściej są rozwiązywane w tym samym epizodzie. Każdy odcinek daje nam odpowiedzi na kilka pytań i przesuwa akcję równocześnie stawiając kolejne pytania.

W pierwszej serii głównym zadaniem bohaterów jest powstrzymanie olbrzymiej eksplozji, którą zobaczył Hiro, przenosząc się w czasie około dwóch miesięcy od punktu wyjściowego dla akcji serialu.

Jako, że NBC oficjalnie udostępnia swój serial za darmo w wersji on-line możliwe stało się obejrzenie filmu przed premierą w TVP. Jeżeli szukasz napisów do serialu Heroes to znajdziesz je następnego dnia po premierze konkretnego odcinka w sieci.

Jeżeli szukasz osób, z którymi mółbyś podyskutować na temat serialu to możesz skorzystać z pewnego forum dyskusyjnego.

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy firmowe eventy w Poznaniu są na wysokim poziomie i w dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kontakt:

Emailbartek85[mala]tlen.pl
Tel(051) 512 90 25
MiastoTarnów

Nowe komentarze:

Kategorie

Losowe artykuły:

  • Filmy szachowe

    Filmy szachowe to nowośc w internecie. Za posrednictwem serwisu YouTube mozna podglądac szachistów przy pracy. Nasz serwis gromadzi filmiki szachowe z całej kuli ziemskiej. Zamieszczamy setki filmów o tematyce – Szachy – filmy szachowe. Posiadamy w swojej kolekcji wiele filmików z kategorii szachy. Szachy to nie jest szczególnie widowiskowa dyscyplina sportu ale za pomoca kamery…

  • Pies zaprzęgowy

    Wyniki Velka Cena Zuberca Pożegnaliśmy zimowy sezon 2014/2015 zawodami w słowackim Zubercu, zawodami rangi Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w sprincie. Od razu przejdźmy do wyników: Jolanta Kałat – 2 miejsce w skijoringu kobiet co daje jej II V-ce Mistrzostwo Polski!!! oraz daje jej to także 2 miejsce w klasyfikacji Pucharu Polski w sprincie 🙂…