Śnieżny wyścig 2

Heroes

Off 28
Heroes
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W maju będziemy mieli przyjemność obejrzeć na antenie TVP znakomimty serial telewizji NBC – Heroes. Serial opowiada o grupie ludzi z wyjątkowymi zdolnościami, którzy stają przed poważnym problemem.

W Stanach Zjednoczonych premiera miała miejsce 25 września 2006 r. W Polsce emisję serialu rozpocznie TVP1 17 maja 2007 pod tytułem Herosi.

TVP emitować będzie po 2 odcinki każdego czwartku. Serial liczy sobie 23 odcinki, w Stanach wyemitowana już 20, odcinek 21 obejrzeć można będzie w najbliższy poniedziałek.

Historia opowiadana w Heroes jest oparta na zasadzie komiksu. Istnieje tu główny wątek (ocalenie świata), a w każdym odcinku pojawiają się wątki poboczne, które najczęściej są rozwiązywane w tym samym epizodzie. Każdy odcinek daje nam odpowiedzi na kilka pytań i przesuwa akcję równocześnie stawiając kolejne pytania.

W pierwszej serii głównym zadaniem bohaterów jest powstrzymanie olbrzymiej eksplozji, którą zobaczył Hiro, przenosząc się w czasie około dwóch miesięcy od punktu wyjściowego dla akcji serialu.

Jako, że NBC oficjalnie udostępnia swój serial za darmo w wersji on-line możliwe stało się obejrzenie filmu przed premierą w TVP. Jeżeli szukasz napisów do serialu Heroes to znajdziesz je następnego dnia po premierze konkretnego odcinka w sieci.

Jeżeli szukasz osób, z którymi mółbyś podyskutować na temat serialu to możesz skorzystać z pewnego forum dyskusyjnego.

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy firmowe eventy w Poznaniu są na wysokim poziomie i w dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kontakt:

Emailbartek85[mala]tlen.pl
Tel(051) 512 90 25
MiastoTarnów

Nowe komentarze:

Kategorie

Losowe artykuły:

  • Pireneje kolejka wąskotorowa

    Plan treningowy przed wycieczką w Pireneje Osobom wysportowanym może się wydawać, że Pireneje są prawdziwą bułką z masłem i nikt nie powinien mieć trudności ze zdobyciem nawet ich najwyższych szczytów. Jeśli jednak nam samym właśnie to pasmo górskie ostatnio się zamarzyło, a z aktywnością fizyczną mamy niewiele wspólnego, możemy słono się rozczarować. Nie rzucajmy się…

  • polski związek sportu psich zaprzęgów

    Eventy w Poznaniu Dobre stosunki pomiędzy ludźmi w zespole to gwarancja sukcesu. Nikt z nas nie jest przecież robotem, nie potrafi wyłączyć emocji. Jeśli kogoś lubimy albo i nie, to przebywając z nim codziennie kilka godzin w pokoju w prędzej czy później pokażemy swoje prawdziwe ja. Pracodawca powinien dbać o nastroje wśród swoich podwładnych. Dobrym…