Śnieżny wyścig 2

Heroes

Off 33
Heroes
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W maju będziemy mieli przyjemność obejrzeć na antenie TVP znakomimty serial telewizji NBC – Heroes. Serial opowiada o grupie ludzi z wyjątkowymi zdolnościami, którzy stają przed poważnym problemem.

W Stanach Zjednoczonych premiera miała miejsce 25 września 2006 r. W Polsce emisję serialu rozpocznie TVP1 17 maja 2007 pod tytułem Herosi.

TVP emitować będzie po 2 odcinki każdego czwartku. Serial liczy sobie 23 odcinki, w Stanach wyemitowana już 20, odcinek 21 obejrzeć można będzie w najbliższy poniedziałek.

Historia opowiadana w Heroes jest oparta na zasadzie komiksu. Istnieje tu główny wątek (ocalenie świata), a w każdym odcinku pojawiają się wątki poboczne, które najczęściej są rozwiązywane w tym samym epizodzie. Każdy odcinek daje nam odpowiedzi na kilka pytań i przesuwa akcję równocześnie stawiając kolejne pytania.

W pierwszej serii głównym zadaniem bohaterów jest powstrzymanie olbrzymiej eksplozji, którą zobaczył Hiro, przenosząc się w czasie około dwóch miesięcy od punktu wyjściowego dla akcji serialu.

Jako, że NBC oficjalnie udostępnia swój serial za darmo w wersji on-line możliwe stało się obejrzenie filmu przed premierą w TVP. Jeżeli szukasz napisów do serialu Heroes to znajdziesz je następnego dnia po premierze konkretnego odcinka w sieci.

Jeżeli szukasz osób, z którymi mółbyś podyskutować na temat serialu to możesz skorzystać z pewnego forum dyskusyjnego.

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy firmowe eventy w Poznaniu są na wysokim poziomie i w dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kontakt:

Emailbartek85[mala]tlen.pl
Tel(051) 512 90 25
MiastoTarnów

Nowe komentarze:

Kategorie

Losowe artykuły:

  • Blachy mosiężne CuZu37

    Blachy W dzisiejszych czasach jednym z najczęściej wybieranych pokryć dachowych są blachy, ponieważ są one bardzo trwałe, dość lekkie przy montażu i oczywiście nie są palne, co zabezpiecza konstrukcję dachu. Wyróżniamy kilka rodzajów blach, jedne z nich to blachy stalowe ocynkowane. Są to jedne z najtańszych pokryć dachowych, ale również najmniej trwałych. W zależności oczywiście…

  • ecf canicross

    Profesjonalny organizator imprez to cenne wsparcie bez względu na skalę planowanego przedsięwzięcia. Można zatrudnić go do przygotowania balu na sto par, jak również niewielkiego przyjęcia dla najbliższych. Wiedza oraz doświadczenie takiej osoby pomagają zadbać o każdy szczegół wydarzenia. Przydają się również jej branżowe kontakty, dzięki którym klienci mogą nawet zaoszczędzić. Profesjonalna organizacja imprez plenerowych Poznań…