Rasy psów zaprzęgowych

pies podobny do husky

Off 143
pies podobny do husky
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)

Jak zorganizować event firmowy?

Zespół oddanych, dobrych pracowników ma zwykle spory udział w sukcesie firmy. Jeżeli team jest zadowolony z pracy i pracownikom dobrze się razem współpracuje, ich wyniki są znacznie bardziej efektywne. Z tego względu warto zadbać o integrację zespołu – dobrym pomysłem są coraz bardziej popularne eventy firmowe, które zapewniają właśnie budowę relacji między pracownikami. Organizując podobne spotkania, warto jednak wziąć pod uwagę kilka kwestii, między innymi na przykład to, czy chcemy zorganizować event samodzielnie, czy jednak zdecydujemy się na wynajęcie w tym celu profesjonalistów, którzy zaplanują imprezę i zajmą się jej organizacją w przemyślany sposób. Podejmując tą decyzję, należy pamiętać o tym, jak dużym przedsiębiorstwem zarządzamy oraz ile zatrudniamy osób. Jeżeli jest to spora liczba pracowników, lepiej zdecydować się na wynajęcie agencji – płacąc za jej usługę nie musimy przejmować się osobiście wieloma kwestiami, poza tym jak najbardziej mamy prawo oczekiwać dobrych rozwiązań. Jako zamawiający wyłącznie przedstawiamy nasze wizje i plany co do eventu lub wybieramy jedną ze standardowych propozycji agencji. Możemy także wymagać dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb naszej firmy oraz przedstawić planowany przez nas budżet, w którym koszty muszą się zamknąć.
Pamiętajmy, aby organizując event dla pracowników wziąć pod uwagę także ich preferencje. Oczywiście prawdopodobnie nie uda nam się trafić w gust wszystkich, jeżeli event będzie zbyt oryginalny –
lepiej zorganizować uniwersalną tematycznie imprezę, która zostanie doceniona i dobrze zapamiętana przez wszystkich uczestników.

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy firmowe eventy w Poznaniu są na wysokim poziomie i w dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kontakt:

Emailbartek85[mala]tlen.pl
Tel(051) 512 90 25
MiastoTarnów

Nowe komentarze:

Kategorie

Losowe artykuły:

  • oliwia kamińska

    Nowoczesne wesela bardzo rzadko mogą się obyć bez zawodowego barmana. Nie dość że zatrudnienie specjalisty znacząco podnosi poziom obsługi to utalentowany fachowiec zrobi prawdziwe show, zajmując uwagę gości. Pokazy barmańskie oczywiście nie są tanie. Nie dość, że zawodowy barman liczy sobie robociznę za godzinę pracy to jeszcze często wymaga dostarczenia alkoholi na których będzie pracował….

  • pies podobny do husky

    Jak zorganizować event firmowy? Zespół oddanych, dobrych pracowników ma zwykle spory udział w sukcesie firmy. Jeżeli team jest zadowolony z pracy i pracownikom dobrze się razem współpracuje, ich wyniki są znacznie bardziej efektywne. Z tego względu warto zadbać o integrację zespołu – dobrym pomysłem są coraz bardziej popularne eventy firmowe, które zapewniają właśnie budowę relacji…